OLED hodinky s přehráváním videa

peta | Zajímavé využití OLED | 3.7.2007

OLED hodinky s přehráváním videaMyslíte si, že rozumné hodinky s obrazovkou se nedělají? Není to tak zcela pravda. Na serveru Thinkgeek.com jsou v nabídce náramkové hodinky s OLED displejem o úhlopříčce 3,8cm a s rozlišením 128 x 128 bodů.

OLED hodinky s přehráváním videaKromě klasické funkce času (a to jak ručičkového tak digitálního) nabízí hodinky možnost až 4 hodin přehrávání videa anebo až 7 hodin přehrávání hudby (mp3, wma). Interní paměť má kapacitu 2GB. V hodinkách si také můžete prohlížet obrázky, díky zabudovanému mikrofonu mohou hodinky fungovat i jako diktafon a ve standardním příslušenství najdeme sluchátka připojitelná 2,5mm jackem. Video soubory se před tím než se nahrají do hodinek musí konvertovat softwarem dodávaným na CD (do formátu NXV).

OLED hodinky s přehráváním videaRozměry hodinek jsou 3,9cm x 3,9cm x 1,4cm. Hodinky se nabíjí přes USB 2.0, které zároveň slouží jako rychlý komunikační protokol. Nyní se asi budete ptát co taková hračka stojí – kupodivu cena není přehnaná, můžete si je pořídit za 100 USD (cca 2150 Kč bez DPH).

Zdroj: Thinkgeek.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (10 hlasováno, průměr: 4.70)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck