Sony představuje LED žárovku s reproduktorem

Tomáš | Zajímavé využití LED | 30.6.2015

Společnost Sony expanduje na trh s novou hudební LED žárovkou, nesoucí krkolomné označení LSPX-100E26J. Tato novinka dokáže kromě základní osvětlovací funkce, sloužit také jako hudební reproduktor, který má dopomoci zpříjemnit atmosféru v osvětlované místnosti.

Chytrá LED disponuje možností spárování skrz technologii NFC s telefonní aplikací SongPal App, kterou mohou být vybaveny všechny chytré telefony s Android či IOS systémy. Uživatel tak může skrz tuto aplikaci volit přehrávanou hudbu, dle své potřeby a nálady. Samotný přenos dat probíhá přes Bluetooth a skrz aplikaci lze nastavovat hlasitost hudby i světelný výkon žárovky.

7W LED žárovka je navržena s elegantním a funkčním průsvitným designem, který minimalizuje zastínění vznikající bluetooth reproduktorem. LED žárovka poskytuje, dle specifikace společnosti Sony, maximální světelný tok o velikosti 360 lm s efektivností 51,4 lm/W.

Nová LED náhrada žárovky představuje budoucí krok vývoje inteligentních LED technologií. Společnost Sony neuvolnila podrobnější technické informace, pouze předpokládanou cenu zařízení, která se bude pohybovat okolo 24000 Yenů (zhruba 4000 Kč), takže se zřejmě nebude jedna o masovou záležitost.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (5 hlasováno, průměr: 4.80)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck