Pouliční LED osvětlení od Philipsu s retro designem

Ulice ve světových metropolích by nemusely být v budoucnu natolik fádní. Společnost Philips v nedávné době představila dva své nové produkty, LED lampy veřejného osvětlení s velmi stylovým retro designem.

Lampy se jmenují  UrbanScape a MetroScape. UrbanScape má velmi minimalistické provedení postavené na výrazných liniích, skrze které prochází světlo z LED diody. MetroScape svým vzhledem připomíná asi nejvíce lampy veřejného osvětlení z filmů o Sherlocku Holmesovi, ovšem s tím rozdílem, že v této lampě, stejně jako u UrbanScape, jsou využity LED zdroje v platformě LEDgine od Philipsu.

LEDgine je platforma pro veřejné LED osvětlení od firmy Philips. Její výhoda spočívá především v možnosti různých konfigurací výkonu a směrování světla podle potřeb specifických zákazníků. Možnost upravit nastavení konkrétním podmínkám zajišťuje tu nejnižší realizovatelnou energetickou spotřebu, jelikož lampy veřejného osvětlení nesvítí příliš intenzivně v místech, kde si to prostor nevyžaduje.

Obě lampy jsou pro veřejné osvětlení výhodné nejen díky svému modernímu designu, ale také pro svou dlouhou životnost a velmi nízkou spotřebu energií, což je obecná výhoda všech LED produktů. Lampy jsou navíc vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Další jejich výhoda spočívá v tom, že z nich neuniká světlo směrem k nebi, takže vytvářejí dojem osvětlené ulice v kontrastu k noční obloze.

Zdroj: prnewswire.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (8 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck