Porsche design studio nabízí LED televizi s úhlopříčkou 201 palců

marek | Zajímavé využití LED | 11.10.2011

S vyslovením názvu Porsche si jistě jako první vybavíte luxusní sportovní automobily, které jednou za rok na pár vteřin zahlédnete na dálnici D1. Jednou z aktivit Porsche je i Porsche Design Studio, které vytváří velice luxusní zboží pro ty nejnáročnější (a nejmovitější) zákazníky. Jedním z produktů, které se Porsche chystá uvést na trh, je i LED televizor C SEED, největší outdoorová televize na světě.

Velikost úhlopříčky je samozřejmě velice důležitým faktorem při výběru televize. Sebelepší film na malém televizoru nemůže nikdy navodit takovou atmosféru jako na veliké obrazovce. Porsche se tohoto pravidla drželo a vytvořilo LED televizor C SEED, jehož úhlopříčka je celých 201 palců (510 cm). C SEED s pětimetrovou úhlopříčkou je určen samozřejmě pro venkovní prostory a velikost není to jediné, čím se může chlubit.

C SEED má skvělé hodnoty jasu a kontrastu a je konstruován tak, aby byl zachován dobrý obraz i v letních měsících za přímého slunce. Navíc je schopen se otáčet až o 270 stupňů kolem své osy, má 15 reproduktorů a prostorový zvuk. Velikou zvláštností je i to, že televizor je uložen v zemi a během 25 vteřin se vysune a rozloží do plně funkční podoby (lze prohlédnout na Youtube). Jako nevýhoda pro běžného smrtelníka se samozřejmě jeví cena. C SEED si budete moci pořídit za 810 000 amerických dolarů (téměř 15 milionů korun). Prozatím se nám nepodařilo zjistit přesně datum, kdy se C SEED začne prodávat.

Zdroj: ubergizmo.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck