Reklama

 

Pekingské obchodní centrum se obalí obří LED obrazovkou

Tomáš | Zajímavé využití LED | 2.10.2021

Daktronics, výrobce zobrazovacích displejů a LED obrazovek, spolu s Beijing Yuan Xin Real Estate Development plánují podle tiskové zprávy společnosti nainstalovat tři průhledné LED displeje volného tvaru v nákupním středisku v Pekingu.

Displeje budou po stranách nákupního centra Yuanyang v pekingském čínsko-oceánském přístavu Ledi. Cílem instalace je upoutání pozornost lidí od slavnostního otevření roce 2022.

Displeje budou mít rozteč pixelů 25 milimetrů a dohromady tvořit plochu neuvěřitelných 488 metrů čtverečních. Obrazovka orientovaná na jih budovy bude měřit 19 metrů na výšku a 12 metrů na šířku, celkem 228 metrů čtverečních. V samostatné části budovy bude obrazovka orientovaná na západ měřit 9 metrů na výšku a 11 metrů na šířku a zalomí se kolem rohu budovy do obrazovky orientované na jih. Křivka obrazovky kopíruje architekturu budovy a vytváří jedinečný vizuální zážitek pro obchodní centrum.

Tento netradiční projekt přinese možnost sdílet zprávy veřejnosti, zvýrazňovat obchody v obchodním centru, propagovat speciální akce a mnoho dalších potřebných informací. Technologie je transparentní, umožňuje těm, kdo jsou uvnitř obchodního centra, vidět ven do ulice a zároveň nebrání průchodu přirozeného světla do obchodního centra.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck