Nové LED brýle pro vášnivé noční čtenáře

Tomáš | Zajímavé využití LED | 17.10.2013

Společnost Vision Enhancers uvádí na trh speciální brýle osazené LED osvětlením vhodné pro čtení nebo práci za šera a v noci.

Dle společnosti se jedná o elegantní a komfortní náhražku klasických brýlí. Svítící brýle jsou osazeny výkonnými LED, které poskytují ekvivalent denního světla přesně směrovaného do míst, které je potřeba osvítit. Novinka ovšem neslouží pouze vášnivým čtenářům, nové LED brýle ocení také kutilové nebo studenti, zkrátka všichni, kteří potřebují světlo pro svoji práci a nechtějí rušit okolí.

Stylové brýle jsou nabízeny ve 4 barevných provedeních – želvovinová, růžová, černá a vínová v dioptrických možnostech od +1,00 až +4,00 D (vždy po 0,5 D). LED osvětlení je diskrétně skryto v rámečku, takže v případě nevyužití nevytváří rušivý estetický prvek.

Dle vyjádření ředitele společnosti Vision Enhancers, Rory McClenaghana, novinka napomáhá lidem vidět jasněji a také výrazně ulevuje unaveným očím. Díky umístění osvětlení v brýlích je poskytované světlo na místo které je potřeba osvítit, aniž by byly zaměstnávány ruce držením svítilny.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (8 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck