LED zámek pomůže chránit cyklisty

Tomáš | Zajímavé využití LED | 14.8.2015

Nový zajímavý produkt prezentovaný na Kickstarteru, představuje tzv. Vivid Lock Keeps v podobě nositelného LED bezpečnostního zámku na kolo. Ten zabezpečuje vysokou viditelnost cyklistů a zároveň poslouží také jako bezpečnostní zámek kola.

Novinka vznikla, dle vyjádření zakladatelů projektu – Tosika Maluma a Carson Tully, z popudu vymyslet inovativní řešení pro cyklisty, které sníží zátěž na kole a zároveň bude plnit další funkce.

Bezpečností zámek využívá na 60 LED s 30 bílými diodami na čelní straně a 30 oranžovými na straně zadní. Pro zabezpečení je využit robustní 4 číselný uzamykatelný zámek a celý popruh je vyplněn ocelovými lany, ovinutými reflexním nylonem zajišťující zvýšenou viditelnost cyklistů.

Bezpečnostní popruhy budou nabízeny ve 4 barevných provedeních – oranžová, šedozelená, černá a bílá. V současné době projekt nasbíral necelých 9000 amerických dolarů (225 000 Kč), pokud se mu povede sesbírat cílovou částku 84000 amerických dolarů (2100 000 Kč), bude produkt v ostrém prodeji od března roku 2016.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasováno, průměr: 4.50)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck