LED disco vesta rozzáří psí mazlíčky

Tomáš | Zajímavé využití LED | 7.5.2015

Elektronická nositelná zařízení zažívají čím dál větší zájem a výrobci na tento fakt reagují. Poslední výstřelek v této oblasti představuje americká společnost Party New York, se svojí inteligentní LED disco vestou, určenou všem psím společníkům.

Obleček Disco Dog obsahuje 256 RGB LED spárovaných s mikrokontrolérem a nízkoenergetickým bluetooth zařízením. Celý systém je napájen 3,7 V lithium-polymerovou baterií. Obleček se dá snadno propojit s chytrým telefonem a přes něj celý systém řídit a  kontrolovat. Uživatel tak může volit různé animované režimy anebo dokonce psát zprávy, které se na oblečku zobrazí.

Zajímavou vychytávkou LED psí vesty je tzv. “lost dog mode” (režim ztraceného psa), který na vestě zobrazí nápis “lost dog” (ztracený pes), v případě, že se pes zatoulá příliš daleko.

Bohužel špatnou zprávu pro všechny majitelé psů dychtících po této zajímavé novince je fakt, že vývoj LED vesty je stále ve fázi Beta. Výrobce se rozhodl financovat výrobu přes projekt Kickstarter a od 171 fanoušků vybral více než 20 tisíc dolarů. První várka psích disco vest tak bude určena pouze pro podporovatele projektu. Předpokládaná cena tohoto LED skvostu bude začínat na 300 dolarech (asi 7500 Kč) a bude narůstat s velikostí psa.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (10 hlasováno, průměr: 4.60)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck