Kobercové LED osvětlení

Tomáš | Zajímavé využití LED | 18.5.2015

První dojem při vstupu do společnosti či kancelářské budovy, vytváří u hostů rozhodující mínění o daném podniku. Na tento fakt reaguje inovativní produkt Luminous Carpets™ (světelné koberce), v podobě LED světel integrovaných do speciálních flexibilních koberců. Ty mohou zobrazovat libovolné nápisy, vzory či loga a plnit funkci vysoce atraktivního prezentačního prvku.

Patentový produkt, vzniklý za spolupráce společností Desso a Philips Lighting, se skládá ze speciálních LED jednotek, ovládacího prvku, softwaru a specificky řešeného koberce s optimalizovanou propustností světla.

LED jednotky jsou zvláště určeny pro podlahovou instalaci, disponují zvýšenou odolností vůči zatížení, chůzi, rozlití tekutin a také pravidelnému úklidu. Tyto jednotky jsou připojeny k řidícímu systému, který v případě online režimu může být kontrolován jakýmkoliv počítačem bez složité instalace softwaru.

Novinka již prošla zatěžkávacími zkouškami v rámci projektů po celé Evropě. Výrobce však očekává, že hlavní zájem o tuto nevšední marketingovou pomůcku bude hlavně na trzích v Severní Americe.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 4.86)
Loading...

1 komentář »

  1. WOW! Tohle je super! Nevíte, zda-li to někdo v ČR již nabízí? Chci to do firmy!

    Comment by LED osvětlení — 10.6.2015 @ 18:55

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck