EasyJet připravil k 20. výročí speciální LED uniformy

Tomáš | Zajímavé využití LED | 17.12.2015

Nízkonákladová aerolinka EasyJet, která již v minulosti jako první přišla s online rezervací letů nebo automatizovanou kontrolou letadel pomocí dronů, přichází s inovativní  LED světelnou uniformou letového personálu.

Revoluční novinka palubního personálu v sobě skrývá LED ramenní osvětlení, které poskytne informace v případě nouzové situace, uniforma je rovněž vybavena LED diodami na klopách, které poskytují základní informace o letu (číslo letu a destinace).

Další zajímavou inovací je LED osvětlení zabudované v rukávech a v kapucích pozemního servisního personálu. Toto osvětlení bude napomáhat k lepší navigaci letadel a také k lepšímu komfortu při kontrole letadel. Hi-tech bunda bude osazena streamovací kamerou s prostorovým zvukem, která pomůže ke vzdálené diagnostice technických problémů. Za pozornost rovněž stojí zabudovaný senzor kvality vzduchu a barometr, který bude informovat cestující o kvalitě prostředí v různých městech světa.

Nové uniformy vznikly ve spolupráci se společností CuteCircuit, zaměřenou na propojování moderních technologií s účelným oblečením. Společnost v minulosti připravovala oblečení pro světoznámou skupinou U2 nebo zpěvačku Katy Perry. Na vývoji nových uniforem společnost úzce spolupracovala s letovým personálem, tak aby finální produkt byl praktický a účelný.

Dle vyjádření, Tiny Milton, hlavní letušky, společnosti EasyJet,  pomůžou nové uniformy hlavně k lepšímu odlišení letové personálu od běžných cestujících, což může v kritických situacích zachránit lidské životy.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 4.75)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck