Chytrý LED obojek

Tomáš | Zajímavé využití LED | 9.10.2015

Po vzoru ochranných reflexním vest běžců, přišla společnost Squeaker s chytrým řešením zviditelnění psa ve tmě. Již v roce 2014 společnost vyrobila první inovativní LED svítící obojek, který v Americe zažil obrovskou popularitu. Rozvojem technologií se tento nápad rozvinul do dnešní podoby multifunkčního inteligentního obojku pro domácího mazlíčka, nesoucí označení Buddy.

Novinka v sobě integruje GPS snímač polohy mazlíčka. Ten je možný spárovat s několika chytrými zařízeními, a tak poskytuje majiteli okamžité informace o tom, jestli pes neopustil vyznačený prostor, ve kterém se má pohybovat. Buddy kromě kontroly polohy dokáže sledovat také teplotu zvířete a v případě připojení k chytrým domům, tak upravit teplotu klimatizaci uvnitř domu. Mimo to je Buddy vybaven výkonnými  barevnými LED, které jsou plně kontrolované přes mobilní aplikaci, díky tomu může  majitel nastavit optimální intenzitu a barvu obojku.

Zajímavým prvkem nového obojku je také OLED displej, který umožňuje majitelům psa získat okamžitý přehled o jeho stavu (tělesná teplota, spotřebované kalorie a další detaily příjmu potravy). Dobíjení obojku zabere zhruba 1 hodinu a plné nabití vydrží okolo 7 až 14 dní provozu. Cena tohoto luxusního obojku začíná na  180 amerických dolarech.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (8 hlasováno, průměr: 4.75)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck