Chytré LED zvířátko pro prvorodiče

Kanadská startupová společnost představuje prototyp nositelného dětského LED doplňku, určeného všem prvorodičům, ke sledování jejich  ratolestí.

Roztomilé látkové zvířátko, nesoucí označení Hoko, se umísťuje přímo do oblečení dítěte a je vybaveno sofistikovanou technologii ke sledování teploty a vlhkosti dítěte. LED diody zabudované uvnitř vycpané figurky disponují 5 barvami, které signalizují aktuální stav dítěte (vlhkost a teplotu).  Jestliže je dítě přehřátě, figurka začne vydávat varovné červené blikání. Modrá barva naopak značí podchlazení, žlutá nadměrnou vlhkost a bílá ideální stav. Systém je také vybaven indikátorem slabých baterií, který rozsvítí zelenou LED.

Přes všechnu snahu společnosti její pilotní projekt zatím nenasbíral cílovou částku 60 000 USD (cca  1 440 000 Kč), aby mohl být uveden na trh. Kanadský startupový projekt společnosti s netradičním názvem Hime Hiko se však nevzdává a stále hledá způsoby jak jejich projekt uvést do života. O vývoji novinek a podrobností bude společnost informovat prostřednictvím svého facebookového účtu.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (5 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck