Lumiotec uvede na trh dva druhy OLED panelů

Jste milovníky zajímavě designově řešeného osvětlení ve svém bytu nebo domě? V nejbližších měsících se můžete i na evropském trhu těšit na nový, velmi zajímavý produkt. Lumiotec přišel na trh s dvěma novými modely svítidel využívajících OLED panely. Výrobce tvrdí, že se bude jednat o první masově dostupné OLED panely. V příštích měsících se bude Lumiotec snažit rozšířit své nové OLED produkty na trhy po celém světě.

První model nese název HANGER (věšák), druhý poněkud zvláštní označení VANITY (marnivost). Oba názvy ale samozřejmě souvisí s fyzickou podobou OLED svítidel. HANGER je originální závěsné svítidlo vyráběné v osmi barvách. Model VANITY svým designem připomíná stolní zrcátko. Obě svítidla mají nastavitelný mód ztlumeného světla a mají vytvořit v interiéru pocit bydlení na úrovni.

Cena, za kterou se budou svítidla prodávat na japonském trhu, se pohybují mezi 35 000 a 55 000 japonských jenů, což znamená přibližně 7 000 až 11 000 Kč. Prodej obou modelů začal v Japonsku 1. září. Zatím se nám nepodařilo zjistit informace o tom, kdy se tato stylová OLED svítidla začnou prodávat v Evropě.

Zdroj: lumiotec.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck