LG Chem představuje největší OLED panel na světě

Společnost LG Chem odhalila na výstavě Light+Building 2014, největší OLED panel pro univerzální osvětlení na světě. Nový OLED panel označen N6SD30 se může pochlubit plochou 32cm2 a tloušťkou pouhý 1 mm.

Tato novinka dosahuje také na oblast OLED osvětlení pozoruhodných světelných parametrů, její světelná účinnost je 60lm/W, index podání barev (CRI) větší jak 90 a teplota barev 3000K. Jediný panel tak dosáhne maximálního výkonu až 1000 lm, což je zhruba ekvivalent jedné 75 W žárovky. Díky těmto parametrům se výrazně rozšiřuje možnost použití tohoto typu úsporného osvětlení, na takřka univerzální osvětlovací prostředek.

LG Chem využívá u nového produktu speciálního filmového zapouzdření, které zajišťuje jeho mimořádnou tenkost a váhu menší jak 300 gramů. Kromě toho trvanlivé organické materiály a tepelně odolná struktura prodlužuje životnost osvětlení až na 40000 hodin provozu.

Uplatnění nového OLED panelu můžeme očekávat u mnoha produktů různých výrobců, se kterými již v současné době společnost LG Chem na výstavě Light+Building 2014 spolupracovala.

Zdroj: ledsmagazine.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck