Xicato představuje nový LED modul XTM

Tomáš | Výrobci LED | 14.5.2014

Společnost Xicato uvede během června na trh zbrusu nový LED modul XTM s účinností vyšší jak 100lm/W při běžné provozní teplotě. Světelný zdroj by měl dle slov výrobce předčit konkurenční produkty o více jak 20%.

Výhodou nových LED modulů od společnosti Xicato je standardizace s rozhraním Zhaga, která umožňuje kompatibilitu takřka se všemi výrobci LED zařízení, takže lze zastaralé zdroje snadno nahradit za nové efektivnější moduly XTM.

Výrobce se u nového produktu zaměřil na výrazné zmenšení velikosti jeho patentované technologie vzdáleného luminoforu Corrected Cold Phosphor Technology®, která za všech provozních teplot umožňuje zachovat konzistentní barvu a kvalitu světla.

Nové LED moduly budou nabízeny v osmi provedeních od 400lm do 5000lm s teplotou barev od 2700K do 4000K. Výrobce rovněž deklaruje, že LED modul XTM nebude produkovat žádné UV záření.

Dle vyjádření produktového manažera společnosti Xicato, Thora Scordelise, i přes poměrné dlouhé vývojové cykly nových LED zařízení, umožňují nové produkty společnosti Xicato, rychlou akceptaci zákazníky ze širokého tržního portfolia světelných produktů.

Zdroj: led-professional.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck