Soraa zvyšuje světelný tok svých LED bodovek

Tomáš | Výrobci LED | 5.2.2015

Výrobce LED zdrojů, společnost Soraa, představuje svoji již třetí generaci LED bodovek s paticí GU10 s napájením 120V nebo 230V, dosahující světelného toku až 500 lumenů.

Tento typ LED osvětlení je používán zvláště v komerčních prostorách, jako jsou například maloobchody, hospody nebo prostranství muzeí.

Dle vyjádření, manažera společnosti Soraa, Nicka Ferrawaye, nová generace GU10 LED zvyšuje efektivnost o více jak 40% oproti jejich předchozí generaci. Ovšem nové LED žárovky nejsou jen vysoce efektivní, ale také vykreslují celé viditelné spektrum, díky použité technologii Vivid Color VP₃dosahují indexu podání barev až 95. Plasty, bílé látky a papírenské zboží, které je osvětleno novými LED žárovkami tak působí mnohem výraznějším a přirozenějším dojmem. Navíc jsou nové LED bodovky kompatibilní se širokou škálou uzavřených, nevětraných, vnitřních i venkovních svítidel.

Soraa GU10 LED žárovky jsou k dispozici v různých provedeních od 5W (světelný tok až 310 lumenů) do 7,5W (světelný tok až 525 lumenů) s vyzařovaným úhlem 25°, 36° a 60°. Teplotní škála je nabízena v rozmezí 2700K – 5000K. Desetistupňová verze je navíc vybavena magnetickým příslušenstvím Snap System, který umožňuje upravovat tvar paprsku a barevnou teplotu nasazením filtrů a rozptylek.

Zdroj: led-professional.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck