Reklama

 

SiliconCore vstupuje do trhu MicroLED displejů

Tomáš | Věda,Výrobci LED | 15.2.2022

Mezi další významné výrobce, kteří se rozhodli vstoupit na nové kolbiště MicroLED displejů, přibyla společnost SiliconCore Technology. Na nedávném CES 2022 představil nové MicroLED displeje a vyslal tak jasný signál jakým směrem se bude společnost ubírat.

Dle vyjádření generálního ředitele společnosti Erica Li, je jeho vizí masivní použití LED technologií v mikro displejích na hlavních spotřebitelských trzích. Za tímto účelem SiliconCore strávil roky vytvářením a vylepšováním příslušných technologií a procesů, čímž posílila hlavní parametry reprodukce obrazu u displejů.

SiliconCore také vlastní bohatá patentová portfolia, z nichž tři se týkají právě Micro LED technologií. Jedním z nich je patent společného katodového procesu, který společnost vlastní od roku 2011. Tato technologie poskytuje nízký rozsah provozních teplot mezi 10-20 °C pro LED displeje s jasem zvýšeným o 200 %.  Společnost si také patentovala svou technologii ZACH, která dokáže rozšířit dynamický rozsah. Zajímavým patentem je také technologie LISA, která využívá speciálně formulované zapouzdření pro lepší odolnost a kontrast LED displeje.

Patenty a masová výroba by tak mohly přispět k výrobě LED displejů s nízkou provozní teplotou, nízkou spotřebou energie a delší životností.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1 hlasováno, průměr: 4.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck