Philips představuje nový LUXEON Rebel plus

Tomáš | Výrobci LED | 26.11.2012

Nizozemský výrobce elektrotechniky, společnost Philips, představuje novou LED LUXEON Rebel plus.

Nový Rebel plus byl navržen tak, aby jedna LED dosáhla maximální možné účinnosti a světelného výkonu, a to o více jak 15%  než předchozí verze Rebelu. Dle vyjádření společnosti Philips nová generace Rebel+ nabízí konstruktérům a výrobcům zvýšenou kvalitu a spolehlivost, které jsou již nyní charakteristickým znakem rodiny LED LUXEON Rebel.

Podle slov manažera produktové řady, Raje Malhotry, hlavní výhoda LED  spočívá v její kompatibilitě se stávajícími zařízeními využívajícími LED Rebel, to umožňuje výrobcům snadno aktualizovat jejich produkty na výkonnější verze aniž by museli zasahovat do jejich struktury. Ušetří tak nejen čas, ale hlavně finanční prostředky.

Nová LED LUXEON Rebel plus umožňuje světelným návrhářům vytvářet úsporné a zároveň efektivní osvětlení, které dosahuje účinnosti v rozmezí 90 – 110 lm/W s indexem podání barev CRI 80 a víc. Parametry nových LED byly testovány při teplotách dosahujících 85 °C.

LUXEON Rebel plus budou dostupné v teplotní škále od 2700K do 5000K a na trh budou dodávány ve standardním 4530 balení s optimalizovanou 2,5mm primární čočkou pro maximální světelný výkon.

Zdroj: philipslumileds.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (5 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck