Philips chce vyvinout svítící “tapety”

Přemýšlíte nad tím, jak zajímavě oživit váš bytový interiér? Díky partnerství společnosti Philips a Kvadrat Soft Cells budete mít v budoucnosti nový způsob, jak toho docílit.

Papírové tapety či nálepky na zeď jsou dnes na trhu zcela běžně. Tyto dvě společnosti však chtějí přijít na trh s textilními LED tapetami. Ty umožní architektům a designerům pracovat při návrhu zdí nejen s různými vzory, ale také se světelnými efekty. U textilních tapet bude možno využít veškerou škálu barev LED, kterou nabízí Philips.

Při vývoji svítících LED tapet bylo dbáno na to, aby tapety pohlcovaly hluk. S absorbcí hluku pomáhá právě společnost Kvadrat Soft Cells. LED diody budou proto instalovány do speciálních odhlučňovacích rámů vyrobených ze speciálně upraveného hliníku, díky kterým budou tapety kombinovat jedinečný vzhled a navíc pohlcovat šumy a ozvěny.

Spojení společností Philips a Kvadrat Soft Cells navíc možná tímto projektem neskončí. Ředitele obou společností si spolupráci velice pochvalují, takže určitě bude zajímavé sledovat, co z podobného spojení ještě vznikne. Zatím ovšem nebylo oznámeno, kdy by se měly svítící textilní LED tapety poprvé objevit na trhu.

Zdroj: newscenter.philips.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck