Osram přináší novou LED pro mobilní telefony

zuzka | LED osvětlení,Výrobci LED | 6.6.2012

Do rodiny výrobků Osram Oslux LED přibyla LED s novým tvarem čočky pro dokonalé osvícení objektů při fotografování chytrým telefonem.

Výrobci moderních telefonů si často musí vybírat mezi designem a funkčností. Tvrdým oříškem pro ně bylo zkombinovat fotoaparát s dostatečně silným osvětlením, které je potřeba pro vytvoření kvalitních snímků. Blesky pro mobilní telefony rozhodně nepůsobí minimalisticky a mohou kazit výsledný estetický dojem.

U nové LED pro mobilní aplikace spojila Osram formu s funkčností a pomáhá výrobcům mobilních telefonů k vytvoření pěkného funkčního výrobku. Nová LED má 2 čipy s 1mm2 světelné plochy na každý z nich. Vyzařovací úhel této obdélníkové diody je optimalizován pro optiku telefonu. Povrch je hladký a přesně zapadne do krytu telefonu, takže působí nenápadně.

Když je LED vypnutá, není téměř vůbec viditelná. Při zapnutí osvítí objekt 1 metr daleko intenzitou 150 luxů a vyzařované světlo má teplotu chromatičnosti 4500 K. Díky technologii, kterou výrobce nazývá UX:3, je prostor pro fotografii osvětlen velmi rovnoměrně až do rohů. Díky kompaktnímu designu je dioda extrémně odolná vůči otřesům a vibracím.

Zdroj: osram-os.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck