OSRAM expanduje s výrobou do Číny

Tomáš | Výrobci LED | 6.8.2012

Německá společnost OSRAM se rozhodla posílit své postavení na trhu s LED zařízeními a to vytvořením nové montážní dílny v čínské provincii Jiangsu. Nový závod by měl být uveden do provozu v roce 2013. Podle slov Alda Kampera, generálního ředitele Osram OS, vytvoření nových montážních linek umožní přístup do největšího trhu s osvětlovací technikou na světě. Asijský trh již dnes pokrývá okolo 35% globálního trhu a předpokládá se, že do roku 2020 dosáhne téměř poloviny celkového trhu.

Nový závod by měl dodávat LED zařízení pro průmyslovou osvětlovací techniku a také pro rychle se rozvíjející automobilový průmysl, kde uplatnění LED technologií neustále zvyšuje svůj význam. V nové továrně ovšem nebude docházet k samotnému procesu výroby čipů, ale pouze k finálnímu umístění polovodičového čipu do pouzdra. Výroba čipů zůstane zachována v dosavadních továrnách v Regensburgu a Penangu.

Zamýšlený montážní závod bude schopen v plném provozu nabídnout až 1600 nových pracovních míst. Společnost Osram již dnes zaměstnává v asijsko-tichomořském regionu přes 16000 zaměstnanců, z čehož více jak polovinu tvoří právě Čína, která již dnes generuje obrat pohybující se okolo 8 miliard dolarů.

Zdroj: osram-os.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (3 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck