Oboustranná LED svítidla Lextar získala prestižní ocenění

Tomáš | LED osvětlení,Osvětlení,Výrobci LED | 22.10.2013

Společnost Lextar Electronics získala jedno z nejprestižnějších designových ocenění v Asii, Good Design Award 2013, za vývoj oboustranného LED panelu Harmonia. Jedná se tak již o třetí ocenění Good Design Award pro společnost Lextar v Japonsku, v loňském roce získala dokonce dvě ocenění za její návrhy LED žárovek.

Nové oboustranné osvětlení Harmonia disponuje jednoduchým a čistým vzhledem. Koncept oboustranného osvětlení zajišťuje všesměrové homogenní nasvícení prostoru a přispívá k navození pocitu uvolnění a relaxace.

Společnost Lextar mění zaběhnutý stereotyp LED osvětlení, jakožto často ostrého a směrového zdroje světla nepříjemného pro oči. Systém redistribuce světla funguje na bázi speciálně vyvinutých světlovodných membrán přerozdělujících světlo v poměru 30% na horní část a 70% na spodní. Kromě toho působí svítidlo nadmíru elegantním dojmem i díky zpracovaní bez ohybů a tloušťce pouhých 1,3 cm, kterému dodává estetický rám svítidla pomyslnou třešinku na dortu.

Dle vyjádření manažera společnosti Lextar Emersena Yena, nové oboustranné svítidlo slouží k prozkoumání prozatím neznámého trhu designových svítidel. Nedávné ocenění v Japonsku výrazně přidává na hodnotě a prestiži produktů společnosti Lextar.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 4.14)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck