Nový Luxeon Cob s technogií CrispWhite

Společnost Philips Lumileds odhalila nové multičipové diody Luxeon COB (Chip On Board) s technologii CrispWhite, určené pro osvětlení komerčních prostor.

Atraktivní osvětlení u maloobchodních stropních svítidel a reflektorů silně ovlivňuje nákupní rozhodnutí zákazníka a je považováno za součást fungujícího marketingu. Společnost Philips Lumileds na tuto skutečnost reaguje novou CrispWhite technologií, která zabezpečuje syté a živé podání barev, včetně bílé a to i za denního světla. Na rozdíl od současně využívaných zářivkových svítidel dochází u LED technologie také k okamžité aktivaci světla, což je další podstatná výhoda pro osvětlení v obchodech.

Nový Luxeon COB s technologií CrispWhite dosahuje indexu podání barev více jak 90 a je dostupný v široké škále výkonu od 800 lmdo 7000 lm, sloužící jako náhrada 15W až 100W zářivkových svítidel.

Kvalitního podání barev bylo dosaženo díky patentovanému přidání druhého modrého vrcholu (ve vlnové délce ~410-415 nm). Ten zabezpečuje vysoký index CRI a rovněž syté vnímání bílé barvy.

Dle vyjádření Erica Senderse, manažera společnosti Philips Lumileds, nová technologie CrispWhite navazuje na poptávku obchodníků po osvětlení, které bude vykazovat úspornost, dlouhou trvanlivost a zároveň bude mít lepší světelné vlastnosti pro lákavější vzhled zboží.

Zdroj: led-professional.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 4.83)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck