Nový LED modul Acrich2 dosahuje vyšší výkonnosti

Tomáš | Věda,Výrobci LED | 29.10.2012

Přední korejská společnost zabývající se vývojem LED technologií, společnost Seoul Semiconductor (SSC), přišla na trh s novým AC LED modulem Acrich2 dosahující účinnosti až 100 lm/W.

Nový LED modul dle výrobce poskytne nejen vysokou účinnost, ale také výrazně snižuje celkové harmonické  zkreslení generované do elektrické sítě. Tradiční konstrukce LED světel vyžaduje náklady navíc na elektronický předřadník, ty však lze použitím AC LED eliminovat. Nový Acrich2 navíc dokáže ušetřit až 2 dolary výrobních nákladů, díky integraci DC rozhraní pro stmívání. Výrobcům svítidel tak usnadňuje použití nových funkcí jako je například dotykový senzor či bezdrátová kontrola stmívání.

Běžně používané LED produkty s externím napájecím zdrojem mohou dle SSC mít účiník 0,5 až 0,8. Nové LED moduly Acrich2 se mohou pochlubit účiníkem vyšším než 0,95, takže při jejich použití nedochází ke zbytečným ztrátám na přenosových vedeních.

Největší předností modulu Acrich2 je však technologie Multi-cell, které společnost Seoul Semiconductor věnovala téměř 10let vývoje. Díky této technologii snáší LED moduly širokou škálu napájecího napětí a mohou pracovat při napájení jak střídavým tak stejnosměrným proudem.

SSC v současnosti nabízí varianty modulů s příkonem 4 – 16W a světelným tokem cca 300 – 1450 lumenů, je však schopná vytvořit i moduly s parametry dle přání zákazníka.

Zdroj: ledsmagazine.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (5 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck