Reklama

 

Nové LED produkty od Edisonu

Tomáš | Výrobci LED | 25.3.2018

Edison Opto představuje dva nové produkty označené Tunable Series a Low Percent Flicker Series, které spadají do řady EdiPower pro širokou škálu aplikaci.

Nová Tunable Series umožňuje hladké ladění z teplé bílé (2700K) až na chladnou bílou (6500K) bez poklesu jasu. Mimo to dosahuje výborné odrazivosti až 98% s naprosto věrohodným podáním barev v místnosti, díky indexu podání barev 95. V rámci této série lze využít i jiné nastavení, ve kterém mohou uživatelé ladit osvětlení v rozmezí od 1800 K do 4000 K, pro komfortnější prostředí domácnosti.

Druhá řada Low Percent Flicker je narozdíl o předchozí varianty řízena střídavým napětím bez externích řadičů. Zajímavým parametrem je také udržení tzv. účiníku (PF) na hodnotě více jak 0,95 a celkové harmonické zkreslení (THD) pod 10%. Klíčovým parametrem nové série je naprosto minimální procento blikání, které se pohybuje pod 20%.

Mimo jiné společnost Edison Opto nabízí různé možnosti AC PLCC modulů a snadného stmívání. Řada přepínačů Coli je rovněž kompatibilní s bezdrátovým ovládáním bez baterií pro snadnější ovládání celého systému.

ZDroj: led-professional.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (3 hlasováno, průměr: 4.67)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck