Největší samostatná objednávka LED osvětlení v historii

O největší samostatnou objednávku LED osvětlení se postarala americká Chase Bank, která se rozhodla nainstalovat 1,6 milionu LED světel na svých 5000 pobočkách.

Tuto velmi atraktivní zakázku vyhrála společnost Current, divize energeticky úsporných svítidel společnosti GE. Plocha, kterou budou svítidla osvětlovat, dosahuje neuvěřitelných 25 mil. m2 bankovních ploch, což je pro představu plocha přibližující se 40 Louvrům. Reinstalace svítidel započne v nejbližších měsících a dokončena by měla být do konce roku 2017.

Dle vyjádření manažera banky, Granville Martina, je investice do osvětlení oproti jiným velmi výhodná, jelikož její návratnost je poměrně rychlá. Banka si od přechodu na nový typ osvětlení slibuje až 50% úsporu nákladů za osvětlení.

Společnost Current, spojuje úspornou osvětlovací technologii s dalšími technologiemi, které vytváří komplexní úsporný systém, včetně softwarového řešení. Mezi další prestižní zákazníky společnosti Current patří například luxusní hotely Hilton, farmaceutický společnost Walgreens nebo realitní společnost Simon properties.

V současné době společnost Current řeší dva pilotní programy instalace venkovního osvětlení v USA, které je vybaveno senzory s online připojením na řídící centrálu. Tento sofistikovaný systém umožňuje samotnému osvětlení dodat přidanou hodnotu v podobě, například informacích o obsazenosti parkoviště, varování před výkyvy počasí, zemětřesením nebo jinými nouzovými situacemi.

Zdroj: luxerview.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck