Mouser a Philips Lumileds uzavřeli partnerství

Tomáš | Výrobci LED | 24.5.2013

Společnost Mouser Electronics oznámila, že uzavřela mezinárodní partnerství s předním výrobcem světelných aplikací, společností Philips Lumileds, v oblasti  globální distribuce.

Dle vyjádření manažera prodeje a marketingu společnosti Philips Lumileds, Emmanuel Dieppedalle, uzavřené partnerství otevírá společnosti nové možnosti k nabídce svého portfolia produktů pro ještě širší skupinu inovativních firem a také celkově urychlí přístup k plnění požadavků rychle rostoucí zákaznické základny.

Ředitel pokročilé výroby, společnosti Mouser dodal, že nové partnerství se společností Philip Lumileds naplňuje přesné představy jejich zavedeného modelu distribuce, kvalitních a inovativních technologiích a také pomůže společnosti nabízet ještě větší škálu výrobků.

Společnost Philip Lumileds patří k předním výrobcům vysoce výkonných světelných diod a je také průkopník v použití polovodičových světelných řešení pro každodenní účely, jako například osvětlení automobilů, počítačových displejů, LCD televizory či světelných značení nebo signalizací. Její patentovaný energetický zdroj LUXEON ® kombinuje jas běžného osvětlení s malou velikostí, delší životností a mnoha dalšími přednostmi. Společnost se mimo jiné také řadí mezi globální producenty s nejjasnějším podáním barev červené, oranžové, modré, zelené a bílá LED.

Společnost Mouser, dceřiná společnost TTI, patří ke špičkovým distributorským společnostem v oblasti elektronických součástek, nabízející širokou skladbu sortimentu a vysoce kvalitní zákaznické služby. V současné době Mouser nabízí více jak 3 000 000 součástek online od více jak 500 výrobců a jeho zákaznické portfolio tvoří více jak 375 000 zákazníků ze 170 zemí světa.

Zdroj: led-professional.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (3 hlasováno, průměr: 4.67)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck