Meteor Lighting představuje oboustranné osvětlení

Tomáš | Výrobci LED | 1.6.2015

Společnost Meteor Lighting uvádí na trh nový výrobek Whiz Bidirectional do populární produktové řady Whiz. Jedná se o jedno z prvních dvoustranných LED svítidel, poskytující osvětlení při příkonu 150W a 250W, na strop i podlahu současně.

Novinka poskytuje moderní designové řešení osvětlení s elegantním vzhledem a vysokou funkčností Whiz produktů. Chlazení osvětlení je řešeno přes skrytý chladič se speciálním nano nátěrem pro efektivní odvod tepla.

I přes kompaktní velikost je zařízení schopno dodat slušných 25000 lumenů, při účinnosti 100 lm/W. Osvětlení horní části poskytuje přibližně 15 – 20% z celkového výkonu (cca 4500 lm).

Whiz Bidirectional je standardně dodáván se stmívačem. Tlumící funkce pro horní nebo spodní část osvětlení lze ovládat společně nebo odděleně, což zvyšuje funkčnost a atraktivnost osvětlovaného prostoru.

Nový produkt je speciálně určen pro rozsáhlejší prostory, kde je zapotřebí jasné vymezení stropní struktury. Aplikace těchto svítidel je tedy především vhodná na kongresové sály, letiště, přednáškové sály či výrobní zařízení.

Zdroj: led-professional.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck