MaxLITE představuje novou generaci stropních svítidel

Výrobce LED osvětlení, společnost MaxLITE představuje novou generaci LED stropních panelů FlatMAX, se zvýšenou účinností a elegantním designem.

Nové LED stropní panely jsou určeny k náhradě zastaralých stropních zářivek, přinášejí vysoký světelný výkon a rovnoměrné osvětlení. LED panely jsou také kompletně stmívatelné a plně kompatibilní se světelným řízením budovy, pohybovými senzory či časovači.

Panely FlatMAX jsou v nabídce ve třech různých provedeních a to buď 36 W o rozměrech 1×4 m nebo 45 W o velikosti 2×2 m či 2×4 m. Zvolit lze mezi barevnými teplotami 3500 K, 4100 K a 5000 K, se světelným výkonem až 4500 lumenů při indexu podání barev 80.

Konstrukce nových LED panelů sestává z hliníkového krytu, který poskytuje lepší odvod tepla, čímž je zajištěna dlouhá životnost. Panely jsou pokryty průsvitnými bílými polykarbonátovými čočkami, které zabezpečují rovnoměrnou distribuci světla, barevnou stálost a také zabraňují vzniku stínů.

Nová svítidla typu IC, která jsou určena pro kontakt se stropní izolací, jsou vybaveny klipsnami zabraňující nebezpečnému pádů při zemětřeseních. Mimo to jsou dostupné v široké škále různých provedení, zahrnující například záložní bateriovou jednotku při výpadku proudu.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (8 hlasováno, průměr: 4.50)
Loading...

2 komentáře »

  1. 4500 Lumen má kdejaká zářivka. To teda nic moc.

    Comment by Jan — 6.8.2016 @ 20:50

  2. Má to být adekvátní náhrada zářivek, takže by to mělo mít srovnatelný světelný tok, ne?

    Comment by jirik — 10.8.2016 @ 13:30

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck