Hitechled uvádí novou inteligentní pouliční LED lampu

Tomáš | Úsporné technologie,Výrobci LED | 24.3.2015

Výrobce LED zařízení, společnost Hitechled, představuje chytrou LED solární pouliční lampu. Novinka integruje LED s celkovým příkonem 60W, akumulátor typu LiFePO4, vysoce účinný mikrokrystalový solární panel a pohybový senzor.

Inteligentní LED lampa je v běžném klidovém provozu přepnuta v úsporném módu, jakmile je ovšem zaregistrován pohyb pomocí pohybové senzoru, dochází k plnému rozjasnění po nezbytnou dobu a opětovnému přepnutí do klidového režimu. Podstatnou výhodou celého zařízení je kromě úspornosti, také naprostá bezdrátovost, jednoduchost instalace a ekologičnost provozu.

Novinka představuje nízkonákladové a bezúdržbové řešení osvětlení ulic, parků, parkovacích ploch či mnoha dalších prostranství, které jsou v dosahu slunečních paprsků a nevyžadují trvalé osvětlení na plný výkon.

Napájení osvětlení pomocí solárních panelů zažívá v poslední době obrovský zájem, nejen díky své šetrnosti k životnímu prostředí, ale také stále více sledované ekonomičnosti provozu. Podniky či domácnosti se díky těmto zařízením mohou vymanit ze závislosti na drahé elektrické energii či bateriových zdrojích, a tak využít čistý a obnovitelný zdroj v podobě slunečních paprsků.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (10 hlasováno, průměr: 4.50)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck