GlacialLight uvádí na trh nový LED panel

Tomáš | Výrobci LED | 20.8.2012

Taiwanská společnost GlacialLight, divize společnosti GlacialTech a.s., uvedla na trh zbrusu nový LED panel s továrním označením GL-PL0312. Nový panel dosahuje světelného toku 3800 lumenů při spotřebě 58 Wattů a podle společnosti je ideální náhradou za málo účinné, provozně nákladné a zastaralé světelné panely. Nový výrobek díky LED technologii dosahuje mimořádně nízké spotřeby energie, dlouhé životnosti, při zachování malých tepelných ztrát.

Společnost předpokládá uplatnění panelu, o rozměrech 1195mm*295mm, hlavně na komerčních místech jakými jsou například, supermarkety, letiště, nemocnice a kanceláře. Každý panel dosahuje hloubky pouhých 13 mm, což výrazně usnadňuje práci interiérových architektů a vytváří nové možnosti využití LED panelu v bytové architektuře. Tento fakt jen potvrzuje váha celého LED panelu, která je pouhých 4,1 kg.

Nový panel bude nabízen se třemi odstíny světla – přírodní bíla (barevná teplota 4000K, CRI 80), studená bílá (světelná účinnost 66 lm/W, teplota 5700K a CRI 70 a vyšší) a teplá bílá (barevná teplota 3000K, CRI 80).

Mimo tyto pozoruhodné vlastnosti výrobek neobsahuje žádné škodlivé látky, například rtuť a nevyzařuje ani žádné škodlivé záření UV nebo IR, takže se jedná o jeden z nejekologičtějších způsobů řešení osvětlení interiérů.

Zdroj: ledsmagazine.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

1 komentář »

  1. účinnost 65lm/Wnení právě dechberoucí….chtělo by to nějaké srovnání se staršími panely, protože takto ta účinnost vapadá spíš žalostně než úžasně

    Comment by Milan — 20.8.2012 @ 14:31

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck