Everlight rozšiřuje nabídku automobilových LED

Tomáš | Výrobci LED | 20.4.2015

Everlight Electronics, klíčový hráč v oblasti účinných LED produktů, představuje novou vysoce výkonnou “Golden” sérii, určenou pro automobilový průmysl.

V návaznosti na nové trendy hi-tech LED osvětlení automobilů nabízí nová golden série stabilní výkon a navíc vysokou odolnost vůči síře. Toto specifikum umožňuje zabezpečit vysokou životnost i v zemích, kde se zatím klade jen malý důraz na čistotu ovzduší.

Nová řada bude využita v širokém spektru automobilových svítidel od potkávacích světel, přes denní svícení až po signalizační blinkry a zadní osvětlení, pro které je speciálně určena série 0,5 W LED se zlatým vodivým rámem.

Nové oranžové LED zdroje procházejí speciálním třífázovým výrobním procesem a dosahují vyšší stability jasu při vysokých provozních teplotách. Při teplotě 85 ° C  vykazují pokles účinnosti pouze o 15% na rozdíl od 30% až 50% u původních verzí oranžových LED.

Společnost Everlight v současné době spolupracuje se všemi předními výrobci automobilů po celém světě, navíc všechny produkty splňují automobilové kvalifikační požadavky pro diskrétní produkt AEC-Q101.

Zdroj: led-professional.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (8 hlasováno, průměr: 4.50)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck