Designové světelné panely pro e-auta od Helly

Tomáš | Výrobci LED | 10.6.2022

Nová elektro-auta nemají klasickou masku chladiče, takže nabízí nová designová řešení přední části vozidla. Společnost HELLA pro tento účel vyvíjí velké světelné panely. Přizpůsobitelné panely s inovativními technologiemi osvětlení zajišťují výraznou identitu značky. Panely kombinují kryty, senzorovou technologii a podporují bezpečnou jízdu.

Na základě charakteristické odbornosti společnosti v oblasti osvětlení a elektroniky integruje HELLA do krytů přední radarové senzory, lidary i kamery pro asistenční systémy řidiče a světlomety.

Dle vyjádření manažera společnosti Dr.Hubera, působí společnost jako inovativní systémový integrátor. Výrobci vozidel z toho těží, protože nemusí koordinovat více subdodavatelů. Výsledkem jsou vysoce integrované multifunkční panely, které se také vyznačují osobitým designem.

Výrobci si mohou individuálně zvolit, zda budou panely implementovány v barvě vozidla, homogenní černé nebo chromovém vzhledu. HELLA ovládá nové technologie jako je vstřikování, zpětné vstřikování fólie a mnoho dalších pro výrobu vysoce dekorativních komponentů, dle požadavků zákazníka. Kromě designového hlediska má panel také důležitou bezpečnostní funkci, slouží jako ochrana pro citlivé systémy, jako jsou parkovací asistenti nebo automatická kontrola vzdálenosti. Na přání lze panel také vyhřívat, což zajišťuje spolehlivou funkčnost i za nepříznivého počasí. Tento aspekt je stále důležitější, zejména s ohledem na autonomní řízení.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck