Cree rozšiřuje portfolio pouličního osvětlení

Společnost Cree představila dvě nové série pouličního LED osvětlení, které mají v budoucnu nahradit zastaralé HID lampy s úsporou až 65% energie.

Dle vyjádření Norberta Hillera, manažera společnosti Cree, nové série LED pouličních světel, označená XSP a XSPW (určené k instalaci na stěnu), představuje efektivní náhradu za zastaralé pouliční osvětlení s minimalizací provozních a údržbových nákladů, po dobu více jak 100 000 hodin provozu.

LED osvětlení XSPW dosahuje světelné účinnosti přes 100 lm/W a je nabízeno v teplotách 4000K (+/- 300K) a 5700K (+/- 500K). Osvětlení XSP série dosahuje světelného toku až 14160 lumenů při 168W, ve stejné teplotní škále.

Nové pouliční osvětlení je osazeno vyspělou technologií NanoOptic® Precision Delivery Grid™, která zabezpečuje lepší optickou kontrolu a jednotnost bílé barvy než současně využívaná metalhalogenidová svítidla.

Společnost Cree nabízí nová svítidla v široké škále možného optického nastavení, dle požadované světelné aplikace, kromě toho je na LED svítidla XSP a XSPW série garantována 10 roční záruka.

Zdroj: cree.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 4.86)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck