Cree představuje jako první LED s SC5 technologií

Tomáš | Výrobci LED | 2.2.2015

Společnost Cree představuje extrémně výkonnou řadu XHP LED, založené na revoluční platformě SC5 Technology™, umožňující až 40% snížení systémových nákladů světelných aplikací.

Dvě nové LED XHP50 a XHP70 nabízí dvojnásobný světelný výkon a lepší spolehlivost ve srovnání s předchozí generací LED obdobných rozměrů.

Novinka představuje pro výrobce svítidel výraznou úsporu výrobních nákladů, jelikož XHP LED umožní úspornější design svítidel, který vystačí s jednodušší optikou, menší deskou s plošnými spoji a celkově snadnější manipulací při výrobě.

Mimo jiné nová řada XHP dosahuje, dle výrobce, vyšší životnosti  i při vyšších provozních teplotách a proudech než její předchůdci. To umožňuje výrobcům snížit velikost chladiče a s tím související cenu a hmotnost svítidel bez dopadu na životnost svítidla.

XLAMP XHP50 v balení o velikosti 5*5mm poskytuje světelný tok až 2567 lm při 19W a XHP70 více jak 4022 lm při 32W v 7*7mm balení. Společnost Cree snížila pro nové LED škálu teplotních variací na 2700K – 3500K s indexem podání barev 80 a 90 (CRI). XHP nabízí nové pouzdro, které umožňuje výrobcům si vybrat zda zvolí napájení 6V nebo 12V.

Dle vyjádření Dave Emersona, hlavního manažera společnost Cree, XHP řada představuje budoucí cestu průmyslových osvětlovacích technologií, vedoucí skrz zvýšený výkon při zachování nebo zmenšení velikosti LED.

Zdroj: led-professional.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (11 hlasováno, průměr: 4.91)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck