Cree představuje inovativní osvětlení parkovišť

Tomáš | LED osvětlení,Výrobci LED | 19.8.2013

Přední výrobce LED technologií, společnost Cree, uvádí na trh inovativní řadu garážových svítidel označenou VG s revolučním optickým systémem.

Nová řada svítidel VG v teplotním provedení 4000K nebo 5700K a indexu podání barev CRI 70  je navržena tak, aby poskytovala optimální osvětlení při zachování nízkého oslnění díky inteligentnímu optickému systému, který eliminuje přímé vyzařování LED. Nízko oslnivé osvětlení navržené z kompozitního optického systému kombinuje vysoce efektivní vnitřní reflektor a přesně navržené čočky, díky čemuž nová svítidla eliminují nerovnoměrnosti ve světelném kuželu a vznik tmavých míst, což zabezpečí plynulé osvětlení celého prostoru a pomůže tak zvýšit bezpečnost v rizikových oblastech potemnělých parkovišť.

Řada VG představuje designově vkusná a ekonomicky příznivá 50W LED svítidla o výkonu přes 3700 lumenů, které přináší úsporu až 73% proti zastaralým halogenidovým svítidlům používaných v současnosti jako světelný zdroj pro osvětlení parkovacích prostor. Což dle výrobce při plném 24 hodinovém/celoročním využití přináší návratnost investice za méně jak 2 roky.

Dle vyjádření Grega Merritta, manažera společnosti Cree, nové osvětlení představuje ideální volbu pro zákazníky poptávající designově vkusná svítidla vhodná pro osvětlení tmavých garážových prostor, při nízké ekonomické náročnosti a navíc s garantovanou 10 roční zárukou od výrobce.

Zdroj: cree.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck