Cree odhalilo novou generaci výkonných LED

Tomáš | Úsporné technologie,Výrobci LED | 19.10.2016

Prémiový výrobce LED, společnost Cree, představuje světu novou vysoce výkonnou XLamp® XP-L2 LED, která přináší o 7% vyšší světelný tok a o 15% větší účinnost než současná XP-L LED.

Těchto parametrů bylo dosaženo díky použití revoluční patentované platformy SC5 Technology, která zlepšuje hustotu světelného toku, snižuje napájecí napětí a celkovou spolehlivost čipu. Jak je již u společnosti Cree zvykem, nová XP-L2 bude kompatibilní s původní XP-L, což výrobcům světelných aplikací umožňuje jednoduše vyměnit v jejich návrhu světelný čip za výkonnější a efektivnější.

Dle vyjádření produktového manažera Kenall Lighting, Nathana Heikinga, pravě jednoduchost a minimalizace nákladů při přechodu na novou generaci čipů je obrovská konkurenční výhoda společnosti Cree. Díky tomu může výrobce nabízet kvalitnější světelné aplikace bez dodatečných nákladů na změnu designu svítidel.

Dle vyjádření Dave Emersona, manažera společnosti Cree Lighting, nové diody prolamují výkonnostní limity, kdy dosahují až dvojnásobných výkonových parametrů oproti obdobně velkým konkurenčním LED. Představují tak levnější a vysoce efektivní světelný zdroj i do silných svítidel pro osvětlení sportovních stadiónů či průmyslových hal.

Zdroj: cree.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 4.83)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck