Chytrá náhrada žárovek od společnosti GE

Tomáš | Výrobci LED,Zajímavé využití LED | 25.8.2014

Společnost GE Lighting představuje novou, cenově dostupnou řadu LED žárovek Link, vybavenou technologií ZigBee. Tu lze jednoduše ovládat pomocí synchronizace s aplikací Wink a dalším připojovacím zařízením. Zákazníci tak získávají kontrolu nad osvětlením ve svém domě, odkudkoliv ve světě, přes propojení s chytrým telefon či jiným kompatibilním zařízením.

Řada Link bude poskytovat stejnou kvalitu osvětlení, efektivnost a dlouhou životnost jako jiné produkty společnosti GE. Dostupná bude ve třech různých provedeních. Buď jako 60 wattová náhrada klasické žárovky typu A19 o teplotě barev 2700K, což je dle výrobce nejběžněji využívané podlahové či stolní osvětlení. Dále jako reflektor typu BR30 (2700K), vhodný do obýváků nebo jiných společenských místností. Třetí variantou je venkovní bodové osvětlení typu PAR38, určené hlavně jako bezpečnostní osvětlení domu a venkovních prostor.

Výhodou vzdálené kontroly osvětlení je úspora výdajů za elektřinu v případě zapomenutého zapnutého osvětlení. Osvětlení lze také snadno naprogramovat a měnit jeho režim odkudkoliv na světě, to vyvolává pocit, že je v domě stále někdo přítomen a pomáhá tak odradit případné zloděje.

Dle vyjádření Johna Strainica, manažera společnosti GE, nová řada LED žárovek Link ve spolupráci s aplikací Wink představuje další významný technický pokrok od dob vynálezu první žárovky Thomasem Edisonem.

Zdroj: led-professional.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (5 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck