EJ Thermal představuje nové, výkonné testovací systémy spolehlivosti LED

jakub | Věda | 28.10.2013

EJ Thermal Technologies Inc. je dodavatelem vysoce výkonných systémů pro testování spolehlivosti.  Nyní uvedl na trhu řadu tří testovacích systémů pro použití ve výrobě a vývoji světelných diod – pro zahořování, testování vývojových vzorků, kontrolu kvality a dlouhodobé spolehlivosti světelných diod dle standardu LM-80.

HydroTower, Hydropac II a Hydropac IV jsou vlajkové lodě EJ Thermal Technologies Inc. v oblasti testování spolehlivosti LED. Jsou navrženy s ohledem na škálovatelnost výkonu a flexibilitu testovacích teplot.

HydroTower je soběstačný systém s pětiúhelníkovým půdorysem, který má až čtyři na sobě nezávislé, přesně ovládané, tepelné platformy navržené výhradně pro test dlouhodobé spolehlivosti LED za různých provozních teplot. Věž je navíc vybavena posilující technologií HydroFlo, která optimalizuje řízení teplot v systému všech čtyř tepelných platforem.

HydroTower využívá systému kapalina-kapalina, který uživateli umožňuje připojit k výměníku tepla v uzavřené smyčce například zásobování vodou, apod. Systém konstrukce zaručuje přesnou regulaci teploty s maximální možnou odchylkou 2°C v tepelném rozmezí 55 až 105°C. Nezávislé řízení každé z platforem tak umožňuje systému využití až pro čtyři různé testovací scénáře najednou.

Hydropac II nabízí oproti HydroTower jednu tepelnou platformu se dvěma zkušebními místy. Vydrží zátěž až 3000W v teplotním rozmezí 35 až 85°C. Hydropac IV má hned dvě tepelné platformy se čtyřmi zkušebními místy a je schopen vydržet zátěže až 6000W na 35 až 85°C.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (8 hlasováno, průměr: 3.88)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck