Provoz osvětlení parkovišt s 85% úsporou

Tomáš | Úsporné technologie | 25.2.2017

Ceny elektrické energie mají dlouhodobě rostoucí tendenci, proto je stále více kladen důraz na extra úsporné LED technologie, které ideálně kombinují i světelnou regulaci.

Výrobce úsporných řešení, společnost Circontrol, přichází na trh se speciálním LedPark osvětlením určeným pro podzemní parkovací plochy. Klasické LED osvětlení může ušetřit cca 50% nákladů za energii, technologie společnosti Circontrol může dosáhnout úspory až 85% nákladů.

Tato inovativní technologie kombinuje inteligentní systém s technologií Dynamic Parking Guidance System iPark. Tyto systémy zjednodušeně upravují intenzitu světla podle hustoty provozu a pohybu lidí. Díky této technologii dochází k podstatným úsporám na režijních nákladech za spotřebu energie, potřeby výměny světel a celkové údržby.

Ovšem hlavní benefit tohoto systému je fakt, že snížené náklady nejsou na úkor kvality osvětlení. Ba naopak osvětlovací systém poskytuje jednotné a bezpečné osvětlení celé parkovací plochy.

Zajímavým faktem se také jeví návratnost investice v případě pořízení této technologie. Výrobce slibuje, že počáteční investice se vrátí v podobě uspořených nákladů za pouhé dva roky provozu.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (3 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck