Nabíječka Xtar VP4 změří kapacitu vašich baterií

Tomáš | Úsporné technologie | 14.1.2017

Společnost Xtar nabízí zajímavou nabíjecí multifunkční stanici, určenou nejen pro uživatele výkonných lithium-iontových baterií.

Nabíječka Xtar VP4 Plus Dragon kromě klasického nabíjení baterií dokáže nabídnout i režim měření kapacity, přesné testovaní vnitřního odporu a také nabízí USB výstup (s maximálním proudem až 2,4 A). Ve své podstatě nabízí služby bateriové diagnostické stanice, která dokáže spolehlivě určit jejich kondici. Nabíjecí proud lze volit 500 a 1000 mA ve dvou krajních slotech lze nastavit i 2000 mA.

Nabíječka je kompatibilní s naprostou většinou typů Li-ion baterií 3,6V/3,7V od velikosti 10440 až po 32650, rovněž podporuje akumulátory NiMH či NiCD od velikosti AAAA až po D. Specialitou je i nabíjecí výstup pro tříčlánkové Li-ion akumulátory s nominálním napětím 11,1V.

Díky silnému napájecímu zdroji lze využívat všechny nabíjecí funkce najednou – tedy nabíjet akumulátory ve všech čtyřech šachtách, používat USB výstup i nabíjet tříčlánkový Li-ion akumulátor.

Uživatel má všechny potřebné hodnoty o nabíjených bateriích zobrazeny na přehledném displeji, kterým je nabíječka vybavena. Může tak okamžitě zjistit stav nabití, kapacitu akumulátoru, napětí, odpor v bateriích a mnoho dalších potřebných informací. O průběhu nabíjení také poskytne rychlou informaci LED dioda, která je zbarvena do tří barev podle aktuální pracovní fáze. Doporučená koncová cena nabíječky je 89,99 USD (cca 2800 Kč včetně DPH).

Zdroj: xtar.cc

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (3 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck