Reklama

 

Všestranná svítilna s kompaktními rozměry a OLED displejem

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 31.5.2020

Na českém trhu se objevila nová kompaktní svítilna Imalent DM21C s výkonem až 2000 lumenů a dosvitem do vzdálenosti až 366 metrů. Těchto velmi slušných parametrů bylo dosaženo díky perfektní kombinaci výkonné LED Cree XHP35 HI a nabíjecího Li-ion akumulátoru 18650 s kapacitou 3000 mAh. Dobíjení akumulátoru probíhá pomocí magnetického konektoru na svítilně. Přiloženým USB kabelem ji tak lze lehce dobít, například z notebooku či powerbanky.

Uživatel není ochuzen ani o výběr z pestré škály světelných režimů, celkem má na výběr 5 režimů od vysokého výkonu 2000 lumenů (90 minut výdrž baterie, po minutě automatické snížení na 600 lm), až po úsporný režim s 20 lumeny a výdrží baterie 3 dny nepřetržitého provozu.

Svítilna je vyrobena z odolného leteckého duralu s vysokým standardem vodotěsnosti (IPX8), disponuje ochrannými systémy proti opačnému vložení baterií a proti přehřátí.

Zajímavým nadstavbovým prvkem je integrovaný OLED displej na konci svítilny. Uživatel je tak okamžitě informován o aktuálním zvoleném výkonu a zbývajícím napětí akumulátoru.

Imalent DM21C skvěle kombinuje kapesní rozměry 12,2 cm (délka), 2,6 cm (průměr) s vysokým výkonem a je vhodná pro všestranné, každodenní použití.

Zdroj: svitilny.eu

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck