Reklama

 

Všestranná kapesní svítilna Fenix E02R

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 3.2.2021

Fenixlight přichází na český trh s novou kapesní svítilnou Fenix E02R s pohodovým výkonem až 200 lm a dosvitem do vzdálenosti 49 metrů. Vezmeme-li v potaz, že svítilna má rozměry pouhých  4,8 cm (délka) x 1,5 cm (průměr), jedná se o velmi slušné parametry.

K napájení použité LED Cree XP-G2 S3 je integrován Li-pol akumulátor s kapacitou 120 mAh, který se snadno dobíjí přes micro-USB konektor. Uživatel může volit mezi dvěma světelnými režimy: 200 lumenů s dobou provozu 25 minut nebo úspornou verzí 15 lumenů s dlouhou 6,5 hodinovou dobou osvětlení.

Novinka si i přes své malé rozměry uchovává prémiovost značky Fenix v podobě vysoké vodě a prachu vzdornosti (norma IP68, testováno v hloubce 2 metrů pod hladinou), díky odolné konstrukci vydrží pády z výšky až 1 metru a rovněž je opatřena ochrannou anodizovanou vrstvou proti poškrábání. 

Univerzální kapesní svítilnu Fenix EO2R, s váhou pouhých 15 gramů, je možno zakoupit ve třech barevných provedeních (černá, modrá, hnědá) za cenu 649 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1 hlasováno, průměr: 4.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck