Reklama

 

UV LED svítilna Olight I5UV

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 15.1.2021

Společnost Olight přichází na trh s kapesní UV svítilnou I5UV EOS, která nabízí jeden režim ultrafialového světla o vlnové délce 365 nm s výkonem 1500 mW. K elektrickému pohonu svítilny slouží jedna tužková baterie AA, která dodá energii až pro 45 minut nepřetržitého provozu (v případě použití baterie Enegizer L91 Ultimate Lithium bylo naměřeno až 1,5 hodiny provozu).

UV svítilna Olight je vybavena digitální regulací výkonu pro udržení konstantního jasu během vybíjení. Tělo je vyrobené z odolného leteckého duralu a hravě si poradí s nechtěnými pády z výšky až 1,5 metru. Samozřejmostí je také vodotěsnost do hloubky 2 metrů pod hladinu (norma IPX8).

Každého uživatele svítilna na první pohled zaujme svým pestrým barevným provedením v modro fialové barvě, která vytváří ze svítilny nejen praktického, ale i elegantního pomocníka. Využít lze na profesionální činnosti, jako například ověřování pravosti bankovek, hledání škorpiónů či hledání minerálů nebo skvrn od tělních tekutin.

Olight I5UV EOS s rozměry 9,5 cm (délka), 1,8 cm (průměr) a váhou pouhých 63 gramů včetně baterie je k dostání za cenu 999 Kč včetně DPH a pětiletou zárukou.

Zdroj: svitilny.eu

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1 hlasováno, průměr: 4.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck