Univerzální nabíjecí cyklosvítilna Fenix BC21R

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 29.2.2016

Výrobce prémiových LED cyklistických svítilen, společnost Fenixlight, představuje svoji novinku, nesoucí označení Fenix BC21R.

K elektrickému pohonu využívá výkonný li-ion akumulátor typu 18650 o kapacitě 2300 mAH, který je ovšem  jednoduše nahraditelný i za silnější verzi. Cyklosvítilnu lze snadno dobít pomocí zabudovaného micro USB konektoru, podobně jako u mobilních telefonů.

K dosažení výborných světelných parametrů svítilna využívá moderní LED Cree XM-L2 T6 s teplejším odstínem světla (neutral white), který podává přirozenější a kontrastnější barvy v terénu. Uživatel cyklosvítilny může zvolit z celkem pěti režimů svícení od výkonného režimu 880 lumenů až po úsporný 100 lumenový mód s výdrží baterie až 12 hodin nepřetržitého provozu. Svítilna je rovněž vybavena režimem varovného blikání, kdy se střídají dva světelné režimy 100 a 380 lumenů. Pro zajištění ještě vyšší bezpečnosti cyklistů je svítilna osazena 2 červenými LED po stranách, které plní funkci varovného osvětlení.

Fenix BC21R rovněž disponuje speciálně tvarovanou optikou cyklosvítilen Fenix, která vytváří 2 světelné kužely kombinující široké periferní světlo a daleký dosvit až do vzdálenosti 125 metrů. Směr svícení vyzařovaného světla lze regulovat do stran v úhlu 30°.

Cyklosvítilna je vyrobena z pevné slitiny hliníku a nárazuvzdorného plastu, který společně s vysokým stupněm voděodolnosti, dle normy IPX-6 (ostřikování silnými proudy vody), vytváří z BC21R vysoce odolného a spolehlivého společníka, na dlouhé večerní cyklotoulky či noční závody.

Vysoce spolehlivá a kompaktní svítilna o rozměrech 11,3 cm x 4,05 cm x 4,2 cm, vhodná pro profesionální i běžné použití, je dostupná za 1999 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (10 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck