Svítilna Olight M3SX-UT dosvítít až na 1000 metrů

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 15.10.2015

Společnost Olight přichází na trh s novou taktickou/vyhledávací svítilnou, nesoucí označení M3XS-UT Javelot. Tato novinka se může pochlubit extrémním dosvitem do vzdálenosti až 1000 metrů dle normy ANSI a to při zachování velmi příjemných rozměrů 21,1 cm (délka), 6,3 cm (průměr hlavy), 2,5 cm (průměr těla).

Svítilna přináší světelný tok až 1200 lumenů, kterého je dosaženo použitím speciální LED XP-L High Intensity od hlavního světového výrobce společnosti Cree. Mimo to svítilna nabízí další 3 světelné intenzity: 600 lumenů (1,5 hodiny), 80 lumenů (12 hodin), úsporný režim o velikosti 3 lumenů s dobou provozu 15 dní a režim stroboskopického blikání.

K napájení svítilny slouží tři baterie CR 123A nebo v případě použití prodlužovacího dílu až 4x CR123A nebo dva li-ion akumulátory 18650. Ovládání zajišťuje taktický vypínač na konci svítilny s funkcí okamžité aktivaci namáčknutím a boční tlačítko u hlavy svítilny slouží pro změnu režimů.

Konstrukce svítilny byla navržena pro náročnější terénní pohyb, což podtrhuje tvrzená ultra čistá čočka, tělo z leteckého duralu s úpravou HA III a zvýšená voděodolnost dle normy IPX8 do hloubky až 2 metrů pod hladinou.

Mimořádně výkonná svítilna, která svými parametry a širokou nabídkou příslušenství najde uživatelské uplatnění v nepřeberné škále aktivit, je k zakoupení za cenu 3599 Kč včetně DPH včetně záruky pět let.

Zdroj: olight.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (5 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck