Reklama

 

Špičková čelovka pro sportovce

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 20.3.2018

Na českém trhu se objevila čelovka AceBeam H15 osazená LED XHP70.2 od společnosti Cree s teplým odstínem pro lepší a kontrastnější podání barev terénu.

Výkonná LED spolu s vysokoproudovým nabíjecím akumulátorem 18650 dokáže vyvinout světelný tok až 2500 lm s dosvitem do vzdálenosti až 135 metrů, díky čemuž se AceBeam H15 řadí k vůbec nejsilnějším čelovkám na trhu.

Uživatel svítilny má nabídku opravdu široké škály světelných režimů, v základní nabídce si může zvolit ze 4 režimů (eco, nízký, střední, vysoký), kde ovšem každý režim má další 4 podstupně výkonu. Volit tak lze od úsporného režimu se světelným tokem 10 lm a výdrží baterie 65 hodin provozu, až po již zmíněný turbo režim 2500 lm. Pro nouzové situace je čelová svítilna vybavená SOS režimem a stroboskopickým blikáním.

Tělo čelové svítilny je vyrobeno z velmi odolného leteckého duralu a je zabezpečeno vysokou normou vodotěstnosti (IPX8) s možností ponoru až 2 metry pod hladinu. Mezi pokročilé funkce patří ochranná elektronika proti přehřátí nebo včasné upozornění na vybité baterie.

Všestranná špičková čelová svítilna o rozměrech 11,2 cm (délka), 2,1 cm (průměr těla), 2,4 cm (průměr u reflektoru) se výborně hodí pro různé sportovní aktivity, ale i pro profesionální použití. K dostání je za cenu 2899 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny.eu

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck