OLIGHT uvádí na trh novou čelovku H15 Wave

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 12.9.2012

Do prodeje se dostala nová, lehká čelovka od společnosti OLIGHT s označením H15 Wave. Čelovka dosahuje výkonu až 150 lumenů (dosvitu 65 metrů) a nabízí funkci bezdotykového ovládání. Zabudovaný infračervený senzoru umožňuje čelovku jednoduše ovládat pouhým gestem ruky. Tato funkce je zvláště vhodná pro situace, kdy například kvůli špinavým rukám, případě silným rukavicím nechcete čelovku ovládat tlačítkem.

Nová čelovka je osazena špičkovou bílou LED Cree XM-L a dvěma červenými LED s životností až 50000 hodin. Pro napájení jsou využity čtyři mikrotužkové baterie typ AAA, které nabídnou výdrž až 72 hodin v úsporném 5 lumenovém módu. Na zadní straně čelovky se nachází červený indikační proužek, který lze přepnout ze svícení na výstražné blikání, zvláště vhodné pro cyklisty. Nová H15 Wave nabídne kromě již zmíněných 4 režimů s bílým a zadním červeným světlem ještě další 2 režimy s předním červeným světlem, jedná se o světelný režim o výkonu 4 lumeny (výdrž baterie 60 hodin) a SOS signál (220 hodin).

Samozřejmostí čelovky je nárazuvzdornost pádům z výšky 1 metru a a voděodolnost dle normy IPX-6 (ostřikování silnými proudy vody ze všech směrů). Nová čelovka váží pouhých 94 gramů bez baterií a je vhodná pro rozličné outdoorové i pracovní činnosti. Doporučená koncová cena čelovky Olight H15 Wave je 999 Kč včetně DPH.

Zdroj: olightworld.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (5 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck