Reklama

 

Olight představuje univerzální kapesní svítilnu

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 28.6.2020

Na českém trhu se objevila nová kompaktní a praktická svítilna prémiového výrobce Olight, nesoucí označení I5T EOS. I přes své miniaturní rozměry 9,5 cm (délka) a 1,78 cm (průměr), svítilna dosahuje slušného výkonu až 300 lm a dosvitu do vzdálenosti 60 metrů.

Jako elektrický zdroj postačuje jedna alkalická baterie typu AA, perfektní světelný kužel zase zajišťuje TIR optika ve spolupráci s výkonnou bílou LED Luxeon TX.

Uživatel může úroveň snížit na úsporný režim s výkonem 15 lm a dobou výdrže 20 hodin. Výkonnější režim 300 lm je automaticky přepnut po 3 minutách na výkon 150 lumenů po dobu 25 minut, poté 30 lumenů po dobu 2 hodin.

Svítilna je vyrobena z odolného leteckého duralu s povrchovou úpravu HA III a je kompletně vodotěsná dle normy IPX8 (testováno v hloubce 2 metrů pod hladinou). Pro aktivaci a změnu světelných režimů je na konci svítilny umístěn taktický spínač.

Všestranná svítilna Olight I5T EOS je perfektní pomocník pro všestranné použití v domácnosti i v terénu. Svítilnu je možno zakoupit za příznivou cenu 935 Kč včetně DPH s 5 letou zárukou.

Zdroj: svitilny.eu

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck