Olight představil ultra výkonnou LED svítilnu s 5000 lumeny

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 20.9.2012

Ultra výkonná vyhledávací svítilna Olight X6 Marauder přináší světelný tok až 5000 lumenů a dosvit celých 640 metrů (102 400 kandela). Mimořádných parametrů svítilna dosahuje díky použití šesti špičkových LED Cree XM-L U2 s účinností až 160lm/W a životností až 50000 hodin. Svítilna nabízí kromě extrémně vysokého světelného výkonu ještě další tři úrovně svítivosti – 1200 lumenů (výdrž baterie 4,5 hodiny), 150 lumenů (30 hodin) a zábleskový režim Strobe 10Hz.

Napájení svítilny je umístěno v separátním pouzdře, které je opatřeno sponou pro nošení na opasku. Uvnitř nalezneme lithium-polymerovou baterii s kapacitou 57,7Wh, která nabízí nejvyšší energetickou hustotu ze všech dobíjecích baterií používaných ve svítilnách. Lithium-polymerové baterie také netrpí samovybíjením a paměťovým efektem, což umožňuje baterii kdykoliv dobít. Doba nabíjení akumulátoru se pohybuje okolo 4 hodin.

Tělo svítilny je vyrobeno z hliníkové slitiny s označením 6N01-T6 a kvůli nutnému chlazení je opatřeno mohutnými žebry. Držadlo a kryt jsou vyrobeny ze speciálního nárazuvzdorného plastu, vystuženého karbonovými vlákny (20% podíl ve směsi). Svítilna je také voděodolná dle standardu IPX-6 (ostřikování silnými proudy vody) a včetně akumulátoru váží lehce přes jeden a půl kilogramu.

Extrémně výkonná svítilna je vhodná hlavně pro profesionální použití, vyhledávací a záchranné operace a pro všechny, kteří požadují nejvyšší výkon a kvalitu. Doporučená cena výkonné svítilny Olight X6 Marauder dodávané s Li-Pol baterií, nabíječkou a popruhem je 10999 Kč včetně DPH.

Zdroj: olightworld.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (3 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck